elsanatim el yapımı tablo

el sanatı tablo,el emeği tablo, el yapımı tablo

evimizi süsler. Evimiz bizim kutsalımızdır. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz özelimizdir. Çoğumuz tüm detaylarını kendimiz belirlediğimiz bir ev hayali kurar. Burada yer alan tablolar da elbette ayrı bir renk katar dünyamıza. El yapımı tablo denildiğinde elbette yağlı boya tablo, karakalem tablo, rölyef tablo el sanatı tablo gibi birçok seçenek çıkar karşımıza. Biz www.elsanatim.com  olarak kağıt rölyef tablo konusunda uzmanız. 

Kağıt Rölyef Tablo nedir?

Rölyef, kelime anlamı olarak kabartma demektir. Fransızca menşeilidir. El sanatı olarak da bilinir. Bakır kabartma, taş kabartma, kağıt kabartma gibi birçok rölyef türü bulunur.

Neden kağıt rölyef seçmelisiniz? 

el sanatı tablo

el sanatı tablo

Kağıt el sanatı tablo olan kağıt rölyef tabloyu seçmenizi tavsiye etmekle beraber bu tamamen sizin tablonuzu düşündüğünüz ev/iş yeri ya da özel alan ile ilgilidir. Daha donuk bir tasarımı tercih edenler ve detaya daha az önem verenler bakır tabloları tercih edebilir. El sanatı tablo çok güzel bir hediyedir aynı zamanda. Biz elsanatim.com olarak kağıda şekil vermeyi seçiyoruz. Sitede üretimini yaptığımız tüm modeller bu kapsamda. Bakır, taş ya da diğer kabartma tabloların kendilerine göre avantaj/dezavantajları vardır. Bizim yaptığımız tablolar müşterilerimiz tarafından seçilen bir poster modelinin ( el sanatı rölyef modelleri için tıklayınız ) görselin durumuna göre  5-15 kat arasında değişecek şekilde 3 boyutlu olarak tasarlanmasıdır. Derinlik hissi olacak şekilde seyirlik bir zevk oluşturan el sanatı tablolar evinize farklı bir hava katar. Hediyelik tablo olarak da düşünebilirsiniz bunları. Şimdi sizleri el sanatı kağıt rölyef kataloğumuza yönlendirmek istiyorum. Katalogta bulamadığınız ama yaptırmayı düşündüğünüz farkı bir posteriniz varsa da onun üzerinde de çalışabiliriz. Şimdi BURAYA tıklayın ve el sanatı rölyef tablo modellerimize ulaşın. İsterseniz MAĞAZA mıza da göz atabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları rölyef tablo siparişi, fiyatları ya da tablolarımız ile alakalı sorularınızı ise çekinmeden 0 507 766 29 67 yi arayarak sorabilirsiniz. Unutmayınız rölyef sadece bir kabartma işi değildir. Yapan kişinin de estetik bir zevk bakış açısına sahip olması gerekir. Aynı modelde birçok kişi çalışır fakat albenisi olan diğerlerinden ayrılan modelin seyir zevki başkadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir