rölyef kitap tablo

kabartma tablo ya da kabartmalı tablo

Evlerimiz hepimizin kutsalıdır. Evimize seçtiğimiz eşyaları özene bezene seçeriz. Koltuklarımız, halılarımız, perdelerimiz hatta duvar boyamızın rengi bile bizi yansıtır. Renklerin psikolojisi, renklerin anlamları vardır. Bebek odası tabloları anlattığımız bu bağlantıda renklerin anlamlarına değinmiştik. Ulaşmak isterseniz tıklayınız. 

Biz elsanatım ekibi olarak farklı dallarda hizmet vermek yerine, tek bir alanda uzmanlaşmayı tercih ettik. Kağıt rölyef kabartmalı tablo alanında Türkiye’de işini en iyi yapan yerlerden bir yer olduğumuza inanıyoruz. Ziyaretçilerimizi bir “müşteri” olarak değil de “ziyaretçi, sanat meraklısı” olarak görüyoruz. Yaptıracak olduğunuz her el sanatı kabartma tabloyla sanki kendi evimize asacakmışız gibi ilgileniyoruz.

kabartma tablo nasıl yapılır? 

Öncelikle kabartma yapmak istediğiniz malzemeyi seçmelisiniz. Bu gah taş olur, gah ahşap, gah kağıt. Kağıdın kabartması olur mu dediğinizi duyar gibiyiz. Mağazamıza bakacak olursanız ( mağaza için tıklayınız  ) yapılan tabloların hepsinin ana malzemesi kağıttır. Elbette kağıt kabartma tabloda ekstra malzemeler kullanırız. Bir manzara posterinde yerine göre tül perde parçası, yapay çiçek,ot, taş gibi gerçekliği arttıracak olan objeleri kullanırız. Kabartma tablolar evinize çok yakışır. Misafirlerinizin dikkatini çeker. Sitemizde ikibinin üzerinde poster çeşidi var. Bunlar arasından herhangi bir rölyef modeli ni seçip sipariş verebilirsiniz. İsterseniz çerçevenizi de sunduğumuz seçenekler arasından seçebilirsiniz. kabartma tablo rölyef tablo yaptırabileceğiniz poster modellerine ulaşmak için TIKLAYINIZ. 

rölyef 3 boyutlu tablo konusunda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Aklınıza tablo yaptırmak 3 boyutlu tablo rölyef tablo konularında ya da sipariş konusunda bir konu takılırsa 0 507 766 29 67 den bize ulaşmanız mümkün. tüm çalışmalarımız kabartma tablodur. yani rölyef tablodur.

Aşağıdaki poster kategorilerinden birini seçin posteri beğenin kategori ve model kodunu not ederek BURADAN fiyat isteyin. Hemen dönelim size.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir