Ürünlerimizin ödemesini yapmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  1. Kredi kartı ile ödeme ( https://www.iyzico.com sitesi üzerinden ödeme yapılır. ) Sitemize kesinlikle kredi kartı bilginizi girmiyorsunuz, Türkiye’nin online ödeme konusunda önemli firmalarından biri olan “İyzico” aracılığıyla ödemenizi yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde kredi kartı numaranız bilgilerinizi bizim görme şansımız dahi yoktur. İyzico bize ödemenin yapıldığını bildirir, komisyonunu alarak bizim ödememizi yapar. Güvenli bir ödeme şeklidir. Bu yöntemle yapılan ödemelerde ilgili firmaya ödediğimiz komisyon oranlarından dolayı EFT yönteminden biraz daha fazladır. Yine taksitle ödeme yapmak istiyorsanız, komisyonlarını karşılamanız halinde size özel taksitli bir alışveriş seçeneği sunabiliriz.
  2. Hesap numaramıza eft yoluyla. Seçtiğiniz ürünün bedelini havale ile gönderebilirsiniz. 
  3. Şayet Ordu ilinde iseniz ödemenizi bizzat elden de yapabilirsiniz. Ya da burada bir eşiniz dostunuz varsa, onun aracılığı ile bizimle görüşmesini sağlayabilirsiniz.
  4. Kapıda ödeme seçeneğimiz henüz yok. Çünkü bununla ilgili çeşitli prosedürler var. Bunu aşmamız halinde bu seçenek de eklenebilir.

El sanatlarına desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Aklınıza takılan soru varsa bu konuda lütfen sormaktan çekinmeyin. 

E Posta: info@elsanatim.com

Telefon: 0507 766 29 67