Sıkça Sorulan Sorular

1Ürün size özel mi yapılıyor?
Evet, ürün size özeldir. Kullanılmış tabloyu size göndermeyiz.
2Ürün stok durumu nedir?
Bincelerce rölyef tablo modeli olduğundan genellik misafirlerimiz bir model seçer ve biz o model üzerinde çalışırız. Çok tercih edilen bazı modeller elimizde mevcut olabiliyor.Bunu öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.
3Kargo ücreti nedir?
Bazı ürünlerimizde kargo ücretsiz seçeneği bulunuyor. Ama kargo ücretli olan modelleri seçen misafirlerimize kargoyu kendileri karşılamaları halinde kargo oranında indirim yapabiliyoruz.
4Ne kadar sürede rölyef tablo yapıyoruz?
Rölyef tablo el sanatı ürünü olduğundan her tabloya ayrılan zaman farklıdır. Seçtiğiniz modelin ortalama kaç gün içinde kargoya verileceğini bize sorabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede kargoya ürünü vermek prensibimizdir.
5Ürüne kargoda zarar gelirse ne olacak?
Ürünü sağlam bir şekilde paketliyoruz. Ürünü kargo görevlisinin yanında açmanızı ve kırık vs varsa kargo görevlisi yanında tutanak tutmanızı rica ediyoruz.
6Kendi çektiğim fotoğrafı rölyef tablo yaptırabilir miyim?
Evet. Fakat istediğiniz fotoğrafı bize göndermeniz gerekir ilgili fotoğraf ile rölyef çalışması yapılıp yapılmayacağını ancak o zaman kesin olarak söyleyebiliriz. Telefon numaramız olan 0507 766 29 67 den bizi aramanız yeterli.
7Sorularıma yanıt bulamadım?
Hemen bizi arayın, içtenlikle sorularınıza yanıt verelim. Telefonumuz 0 507 766 29 67 . Güven sorunu yaşıyorsanız da lütfen çekinmeden arayınız.
8Ürünü elden teslim alabilir miyim? Neredesiniz?
Evet. Ordu( Merkez ) de bulunuyoruz. Ürününüzü Ordu / Giresun illerimizden elden teslim alabilirsiniz. Ürün kargoya "Merkez/Ordu"dan verilir.

hediyelik tablo   seçeneklerimizden bir tablo seçebilirsiniz. tıklayınız. Ya da binlerce seçenek arasından el emeği bir tablo sipariş edebilirsiniz. Modellerimiz için tıklayınız.  Sitemizde yer alan tablolar fabrikasyon ürünler değildir. Son model baskı makinelerinde kağıt baskısı yapıldıktan sonra el emeğiyle kat kat işlenerek tablolar yapılır. Sevdiklerinize ya da kendinize hediyelik tablo için doğru yerdesiniz. 

Sıkça sorulan sorularda eğer cevap bulamadıysanız, bize telefon edebilirsiniz. (0 507 766 29 67)